Yaşam

Alaz’ın itirafı Serhan’ı şok etti

Alaz, kaçtığı tekneyle uzaklaşırken Rüzgar’ın polise verdiği ifade Serhan’ı şok eder. Asi ve Gözüpek, polise verdiği ifadeden dolayı Yaman’ı suçlarken Alaz’ın da babası Serhan’a yeni bir itirafı var.

Çağla, hastanedeki Rüzgar’la görüşmesinin yasak olduğunu öğrenince Cesur’dan yardım ister. Cesur, sevdiği kızın isteği karşısında ne yapacağını bilemez halde kalır. Yaman, Güven’le masaya oturup dertlerini paylaşırken Alaz, Serhan’a kalbini açar.

Yaman’dan neden nefret ettiğinize dair yıllar boyunca biriktirdiklerinizi artık dökmenin zamanı geldi. Çağla, Rüzgar’ı komaya sokanların sadece Yaman değil Alaz olduğunu öğrenince, onlara ders vermek için iki kardeşini de korkunç bir tuzağın içine çeker.

Üstelik Rüya’yı yem olarak kullanarak. Doktor İnanç, Umut’un yürüyebilmesi için gerekli ameliyata karar verirken Serhan, şeytanın aklına gelmeyecek bir planın peşine düşer. Plana göre Umut ölecek, Ece ise iyileşip evine dönecektir.

Serhan ve Şebnem, Eşref’in otopsi istediği haberiyle sarsılırken Serhan, Şebnem’e hayatının dersini verir. Caner’i öldürme suçlamasıyla karşı karşıya kalan Şebnem’in kaçmaktan başka çaresi kalmaz. Yaman ve Rüya aşklarını tazelerken, Asi ve Alaz mühürlenen aşk karşısında felce uğrar.

Alaz, Asi’yi şok edecek bir hamle yaparken, Serhan da Yaman’ın Rüya’ya olan aşkının önüne en büyük engeli koyar.

YouTube resim oynatıcısı” width=”560″>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu